رفتن به مطلب
انجمن رمان های عاشقانه

نام رمان: اردوگاه پرماجرا/نام نویسنده:niloufar.S/کاربرانجمن رمان های عاشقانه

امتیاز دادن به این موضوع:

ارسال های توصیه شده

اُردوگاهِ پُرماجرا (#پارت_دوم) 

(دلوان) 

_دلوان خانوم خرس قطبی نمیخوای بیدارشی؟ 

باصدای نکره خواهرنازنینم چشامو بازکردم 

+ای بابا چی میگی کله صبحی صداتوانداختی روسرت هی زر زر

_به به ماشالا به ادبت، پاشو مگه نمیخوای بری اردو دیرت میشه هاا

عین جت از جام پاشدم، وای دیرشد اصن حواسم نبود، بدوبدو ازپله ها رفتم پایین 

+سلام سلام 

مامان: علیک سلام چته دختر میوفتی دست و پات میشکنه ها

ررفتم مامانموبوس کردم +نترس مامانجون مواظبم، خب مامان جون صبحونه رو بیار بخوریم ک دیرمه، بعد از خوردن صبحونه از خونه زدیم بیرون، بعد ازرسیدن به مقصد خواهرمو کلی چلوندمش و ازش جداشدم، بدوبدو رفتم سمت یکی از سرویسا به سرگروه اسممو گفتم ولی اون هی گفت ک اسمم تو لیست نیست داشتم ناامید میشدم که باشنیدن اسمم رفتم سمت یکی دیگ ازسرویسا ولی انقد عجله داشتم ک به یه دختری برخوردم عذر خواهی کردم و بعداز زدن حضوریم سوارسرویس شدم، اوپس چه صحنه ای، همه با لباسالای باکلاس و ترو تمیز نشسته بودن و من بالباس اسپرت، ولی خب ازاونجایی ک درباره اشراف زاده ها زیاد تحقیق میکنم میدونستم ک اینا اشرافین و من اشتباه اومدم، داشتم بع این فکرمیکردم که برگردم یا نه که،، 

_نمیخوای بشینی؟ 

رفتم رو یه صندلی خالی نشستم و عه این همون دختره اس که بش برخورد کردم،،، اونم اومد پیشم نشست اولش یکم سکوت بینمون بود ولی بعدش سرصحبتو بازکرد و سعی داشت ک باهام دوست بشع پس منم مقاومت نکردم :) دختر خوش صحبت و مهربونی بود خوشم اومدازش

(حالا بذاریدکه من خودمو بهتون معرفی کنم من دلوانم20سالمه و ساکن تهرانم یه داداش بزرگتر به اسم دایان و یه خواهر دوقلو ک بزرگتره منه به اسم دلوین دارم و رابطه ما سه تا باهم خیلی خوبه ولی خب دیگ داداشم پیشمون نیس چون ازدواج کرده،، الانم از طرف اموزشگاه موسیقیم به اردوگاه شمال دعوت شدم ک ازشانسم الان جام عوض شده و ما مسابقه داریم با گروه های اشرافی فقط کاش بتونم باهاشون کناربیام) 

لینک به دیدگاه
مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• ثبت نام در انجمن

برای بهره مندی از تمامی امکانات انجمن ثبت نام کنید

• اضافه کردن...